Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

Tahta Kürek

TELEFON: 0 266 260 1 444E-POSTA:
FAX: WEB: http://www.tahtakurek.com
GSM: YETKİLİ:
ADRES: Atatürk Mah. Bandırma Cad. No:97/a (52Evler Emniyet Müdürlüğü Karşısı) Balıkesir

Firma Tanıtımı

2014 Ağustos ayında Bandırma caddesi 52 Evlerde faliyete başlamış bulunmakta olduğumuz restoran,mesleki tecrübesi babadan devralınan işletmecilik ve ustalık kabiliyetlerini pekiştirmiş güncel standartlarda yenilenmiş hizmet kalite anlayışının eseridir.

Bu doğrultuda mesleki tecrübedeki çeşitliliklerin farklılık yapacak menüler olarak oluşturulması ve damak zevkine uygun hazırlanması başlıca görevimizdir.

Restoranımız ön veranda,iç mekan ve bahçe kısımlarından oluşmaktadır.Toplam kapasitemiz 100 kişiliktir.

MİSYONUMUZ:

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayış ile müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli, sağlıklı ve hijyenik bir şekilde üretmek, sakin ve şık bir mekanda müşterilerimizin hem damak tadına hemde göz zevkine hitap etmektir.


VİZYONUMUZ
:

Geleneksel ve yenilikçi anlayışın harman edilmiş konseptini kaliteden ödün vermeden Tahtakürek çatısında gelişim göstererek sürdürmektir.
Kalite ve sunumun sıradanlığını geliştirerek geleneksel ve yenilikçi anlayışı harmanlamış olarak Tahtakürek restoran markasını en gelişmişe taşımaktır.


        &Haritada Konumu

Etiketler : Balıkesir pide, Balıkesir pide salonları, Balıkesir de en iyi pide salonları , Balıkesir lahmacun, Balıkesir lahmacun salonları, Balıkesir de en iyi lahmacun salonları, Balıkesir de lahmacun , Balıkesirde pide, Balıkesir pide ve lahmacun, Balıkesir restoran, Balıkesir tahta, Balıkesir tahta kürek, tahta kürek balıkesir, ,
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam