Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

DEMİRCİ SPOR

TELEFON: 0 266 244 68 71E-POSTA:
FAX: WEB: www.demircispor.com
GSM: 0 536 895 88 88YETKİLİ: Okan DEMİRCİ
ADRES: Anafartalar Cad No:8

Firma Tanıtımı

       HAKKIMIZDA

   30 Yıllık Serüvenimiz devam ediyor!
   Demirci Spor mağazamız 1988 yılında şu anda merkez mağazamız olan Kasaplar Mahallesi Çatal Sokakta açılmıştır. Tüm müşterilerimize en yeni ürünlerle hizmete devam etmektedir. 2010 yılında Kızılay Caddesi üzerinde DEMİRCİ SPOR olarak 3. şubemiz açılmıştır. Siz değerli müşterilerimizin vermiş olduğu güvenle yolumuza devam etmekteyiz.
   Mağazalarımızda her türlü spor malzemesi, giyim, aksesuar, kondisyon malzemeleri ve bunlarla da sınırlı kalmayıp özel kurumlara, spor kulüplerine,  forma, t-shirt, baskı, kupa, madalya ve plaket yapılmaktadır.
   Bu başarımızın siz müşterilerimize duyduğumuz saygıyla daha nice 30. yıllara taşımak ümidiyle.
                

   Demirci Spor’un misyonu;
   Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş ve verimini artırarak öncülüğü ve ‘ilk’leri sürdürerek, spora ve sporcuya yapacağı yatırımlarla spor mağazacılığı sektöründeki önemini koruyarak pazarı geliştirmektir.

Haritada Konumu

Etiketler : balıkesir spor malzemeleri, balıkesir spor magazaları, balıkesir spor magzası, balıkesir spor kıyafet, balıkesir spor malzemeleri satan dükkanlar, balıkesirde spor malzemesi satan yerler, balıkesir toptan spor malzemesi satan yerler, balıkesirdeki spor malzemeleri, balıkesirdeki spor mağazaları, balıkesirdeki spor mağzası, balıkesirdeki spor kıyafet mağazaları,
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam