Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

MİMOZA ÇİÇEKÇİLİK

TELEFON: 0 266 245 21 33E-POSTA:
FAX: WEB: http://www.mimozacicek.com.tr
GSM: YETKİLİ: Tamer YAŞAROĞLU
ADRES: Yeşilli Cad Alparslan Sok No:3/A BALIKESİR

Firma Tanıtımı

    HAKKIMIZDA

   MİMOZA  ÇİÇEKÇİLİK, 20 yıla yakın hizmet deneyimi ile sizi profesyonel çiçekçilikle tanıştırıyor. Harman Çiçekçilik ve Dekorasyon LTD. Şirketi olarak 1995’ten beri çiçek sektöründe kurumsal ve Premium müşterilere hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımız en kaliteli çiçeklerin, alanında profesyonel uzmanlar tarafından hazırlanması ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle tarafınıza ulaştırılmasıdır. 

   MİMOZA Çiçekçilik, online çiçek sektöründe farklı bir noktada durmakta ve kendisini diğer çiçek markalarından ayırmaktadır. Bunun nedeni verilen hizmetin ve hizmet sonrası servisin üst düzey kalite içermesidir. MİMOZA Çiçekçilik, sektörü takip etmez. Sektörün öncüsüdür. Çiçek modasına yön veren bir kuruluştur. Sitemizde gördüğünüz bütün ürünler tasarım ekibimiz ve çiçek uzmanlarımız tarafından geliştirilmiştir. Tamamen özgün ve orijinal aranjmanlar, buketler ve güller almak istiyorsanız, size en iyisini sunacaktır. Sitemizdeki tasarımlarınız dışında çiçek siparişiniz olduğunda istediğiniz çiçeği hazırlayıp, resmini çekip tarafınıza yolluyor, onayını aldıktan sonra, çiçeğin tasarımını tamamlayıp, alıcısına en kısa sürede ulaştırıyoruz.

   Ürünlerimizde sadece çiçeklere değil, kullandığımız vazodan, ek materyallere kadar 1. sınıf malzeme kullanıyoruz. Çiçeklerimizin üzerine koyduğumuz kartları bilgisayar ortamında hazırlayıp zarf içinde yolluyoruz. Böylece çiçek sahibi dışındakiler özel yazılarınızı ve mesajlarınızı okuyamıyor. MİMOZA  Çiçekçilik, “Türkiye Çiçekçiler Birliği" Çiçek Dağıtımı Ağı’nın kurucu üyelerinden biri olmakla birlikte dünya üzerinde, 206 ülkeye ve Türkiye’nin tüm illerine kaliteli çiçek dağıtımı yapabilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kaliteden ödün vermeden, %100 müşteri memnuniyet garantisiyle ve güvenilir şekilde çiçek siparişlerinizi sizlere veya sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

 BALIKESİR MİMOZA ÇİÇEKÇİLİK; BİR ÇİÇEK RÜYASI...

Haritada Konumu

Etiketler : balıkesir mimoza çiçekçilik, balıkesir mimoza çiçek, balıkesir mimoza çiçekçi, balıkesir çiçek siparişi, balıkesir çiçek, balıkesir çiçek siparişi ver, balıkesir online çiçek siparişi, balıkesirde çiçek siparişi, balıkesirde çiçekçiler, balıkesirde yapay çiçek, çiçek siparişi balıkesir ,
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam