Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

ESMEN KOLONYALARI

TELEFON: 0 266 241 13 41E-POSTA: gokhan-sayak@hotmail.com
FAX: WEB: www.esmenkolonya.com
GSM: 0 507 520 82 83YETKİLİ: Gökhan SAYAK
ADRES: Milli kuvvetler Caddesi Celali Apartmanı No:34 BALIKESİR

Firma Tanıtımı

          HAKKIMIZDA

   ESMEN KOLONYA; kişisel bakım ürünleri,temizlik kimyasalları ve farklı bir çok dalda üretim yapabilen bir firmadır. Dalında uzmanlaşmış kimya mühendisleri ve kimyagerler ile yeni proje çalışmalarında yer almakta ve günün koşullarına uygun ürünü bulabilmek için bir arada çalışmaktadırlar.

   Esmen her yıl bünyesine yeni bir ürün katmaktadır. Bu çalışmaların temel prensibi, kaliteden ödün vermeden esmenin rekabet gücünü arttıracak tüketici tatmini odaklı ürünler geliştirmektir.

   Şirketimiz kendi kolonya ve kozmetik ürünleri dışında son ürününü kokulandırmak isteyen bir çok firmaya teknik destek ve üretim konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

   Bunu ehli olanlarla fabrika bünyesinde bir çok yerli ve uluslararası işletmeyede fason dolum üretimi yapmaktadır.

   Hotel, motel ve restaurant gibi işletmelerin temizlik ürünlerinin üretimi ile başlayan deterjan sektörüne giriş,gıda üreticileri, hijyen ürünleri ve havuz kimyasalları olarak devam etmiştir. Son yıllarda ürün gamı içerisine veteriner kimyasalları ile çeşitli tutkal üretimi katılmıştır.

   Bölgede önemli yer tutan hayvancılık ve antikmermer işletmelerinin kullanacağı kimyasallar ile ilgili yeni ürün çalışmaları gelecekteki hedeflerimiz olarak gözükmektedir.

Haritada Konumu

Etiketler : balıkesir kolonyası, balıkesir kolonyaları, balıkesir meşhur Kolonyası, balıkesir kolonya, balıkesir meşhur kolonyacısı, balıkesir esmen kolonya, balıkesirin meşhur kolonyaları, balıkesir kolonya siparişi, balıkesir online kolonya siparişi,
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam