Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

OKYANUS CLUP AKVARYUM

TELEFON: E-POSTA:
FAX: WEB:
GSM: 0554 981 37 86 YETKİLİ: ARSLAN KURT
ADRES: Atalar Cad Aytaçlar İş Hanı No:45/Kat2 BALIKESİR

Firma Tanıtımı

   OKYANUS CLUB AKVARYUM

   İşletmemizin kökeni 1990 yıllarına dayanmaktadır. Son 20 Yılı aşkın süredir faaliyetlerimize Balıkesir’de devam etmekteyiz.

   Mağazamızda; tatlı ve tuzlu su akvaryum balıkları, akvaryum ve donanım malzemelerinin yanı sıra kanatlı hayvanlar, kedi, köpek ve diğer stantlarımızı bulmanız mümkün. Gerek web sitemizde gerek satış mağazamızda gerekse yüz yüze yapacağımız görüşmelerde sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Farklı ölçülerde Tatlı ve Tuzlu Su Akvaryumu, Led Aydınlatma, Silindir Akvaryum, Özel Tasarım Dekor imalatımızın yanı sıra, hazır model seçeneklerimiz ile mekânlarınıza uygun dekoratif tasarımlar sunmaktayız.

   Su altı dünyası ve diğer evcil hayvanlar ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak, bakım ve teknik konularda destek vermek hizmet anlayışımızın bir parçasıdır.

Haritada Konumu

Etiketler : balıkesir tuzlu su balıkları, balıkesir mercanlar, balıkesir karidesler, balıkesir animonlar, balıkesir balıklar, balıkesir akvaryum, balıkesir pet balıkshop, balıkesir petshop, balıkesir akvaryumcu,
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam