Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

ASYA GROUP Endüstriyel Temizlik Ürünleri

TELEFON: 0266 245 8 245 E-POSTA: asyagroup10@hotmail.com
FAX: 0266 245 8 245 WEB:
GSM: 0544 785 40 07 YETKİLİ: İsmail ŞENGÜL
ADRES: Anafartalar Cad Kasaplar Mah No:128/A Altıeylül/BALIKESİR

Firma Tanıtımı

BİZ KİMİZ

Balıkesir’de ambalaj, paketleme ve endüstriyel temizlik ürünleri sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız mağaza poşetlerinden sanayi ambalajlarına kadar geniş bir perspektifte müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Kuruluşumuzun var olma nedeni müşterilerimize üstün hizmet ve kaliteli ürün sunmak, günün şartlarına uygun yenilenme gücüne sahip olmak ve mevcut imajını ve konumunu devam ettirebilmektir. Kaliteli ürün ve hizmet için elimizdeki mevcut stoğu uygun çevre çalışma koşullarında birleştirerek talep ettiğiniz ürünü en kaliteli şekilde ve tam zamanında size sunmak için çalışıyoruz.

Müşterilerimize sadece kaliteli ürünlerle hizmet vermeyi değil karşılıklı fikir alışverişiyle toplam kalite anlayışına ve firma karakterine uygun çalışmalarla hedefine ulaşan sonuçları arıyoruz.

Kurumsal imajın önemini ve gerekliliğini idrak etmiş tecrübeli yönetim kadromuz, eğitimli ve deneyimli personelimizle uzun yıllar siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermeyi tememni ediyoruz.

ASYA GROUP ENDÜTRİYEL TEMİZLİK

Haritada Konumu

Etiketler : balıkesir kağıt, balıkesir matbaa, balıkesir Ambalaj, balıkesir ambalaj sanayi, balıkesir matbaa sanayi, balıkesir kutu, balıkesir çanta, balıkesir renkli baskı, balıkesir kağıt toptancısı, balıkesir kağıt firması, balıkesir baskılı poşet, balıkesir sarf malzemeleri, balıkesir poşet,
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam