Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

ÇİTİMATİK KURU TEMİZLEME

TELEFON: 0 266 249 62 89E-POSTA: citimatik@mynet.com
FAX: WEB: http://citimatikkurutemizleme.com
GSM: 0 532 547 40 47YETKİLİ: Ali DEMİR
ADRES: Anafartalar Cad Iştınlı Sok No:13 Özel İdare İşhanı Karşı Aralığı BALIKESİR

Firma Tanıtımı

HAKKIMIZDA

1997’de Balıkesir’de  başlayan tecrübe yolculuğunu halen  devam ettiren çitimatik Kuru Temizleme, dikkat çekici kampanyalarıyla da fark ediliyor. Öğretmen, banka çalışanları, kamu çalışanları gibi ayrı meslek grupları için yılın belli zamanlarında özel kampanyalar düzenleyen firma, müşterilerine doğum günleri, evlilik yıldönümü gibi özel günlerinde de çeşitli sürprizler yapıyor.

 MAKİNA PARKI SON TEKNOLOJİ


  Dünyada kuru temizleme sektöründe kullanılan en son teknolojiyi Balıkesir’e getiren Çitimatik  Kuru Temizleme, ev tipi çamaşır makinesinden dev sanayi makinelerine kadar her ihtiyaca en iyi şekilde cevap veriyor. Yönetimden personele çalışan herkesin işine aşık olduğunu belirten Çitimatik Kuru Temizleme’nin sahibi Ali DEMİR; “Müşterilerimize en az onlar kadar titiz ve özenli olduğumuzu göstermek için çalışıyoruz. Kullandığımız malzemeden, makine parkımıza her şeyimizin en iyi olması bizim için çok önemli. En küçük detayı bile gözden kaçırmıyoruz. Ev, işyeri ve otellerin her türlü çamaşır ve kuru temizleme ihtiyacına en iyi şekilde cevap verebiliyoruz. Özenli, dakik işletme anlayışımızla Balıkesir e sektörümüzdeki en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Bu yönde yatırımlarımız da devam edecek” dedi.

  Kaliteden ödün vermeden kıyafetlerinizin ilk gün ki kadar yeni ve pırıl pırıl olması bizim en büyük gayemiz.

  Mağazamızda gösterdiğimiz temizlik hijyen kalitesi sizlerin bekleme salonundaki rahatınız ve huzurunuzda düşünülerek evinizdeki ortam hazırlanmaya çalışılmıştır.

  Kalifiye usta ve personel, kusursuz ütüleme, apreleme ile en iyi olmaya devam ediyoruz.

Haritada Konumu

Etiketler : balıkesir battaniye yıkama, balıkesir çamaşır yıkama, balıkesir çamaşırhane, balıkesir çamaşırhane telefonları, balıkesir halı yıkama, balıkesir halı yıkama telefon, balıkesir halı yıkamacı telefonu, balıkesir koltuk yıkama, balıkesir kuru temizleme firmaları, balıkesir perde yıkama, balıkesir temizleme firmaları, balıkesir ütü, balıkesir ütücü, balıkesir yorgan yıkama, balıkesirde battaniye yıkama, balıkesirde çamaşır yıkama firmaları, balıkesirde çamaşır yıkayan firmaları, balıkesirde çamaşır yıkayan yerler, balıkesirde çamaşırhane, balıkesirde halı yıkama, balıkesirde halı yıkamacı, balıkesirde kaban yıkama, balıkesirde koltuk yıkama, balıkesirde kostüm temizleme, balıkesirde leke çıkarma, balıkesirde mont yıkama, balıkesirde toptan çamaşır yıkama, balıkesirde ütücü, balıkesirde yorgan yıkama, balıkesirdeki halı yıkamacılar, balıkesirdeki koltuk yıkamacılar, balıkesirdeki perde yıkamacılar, battaniye yıkama, çamaşır yıkama, çamaşır yıkama firmaları balıkesir, çamaşırhane, çamaşırhane balıkesir, kaban yıkama, kuru temizleme, kuru temizleme balıkesir, mont yıkama, pardesü yıkama, ütü, ütücü, yaş temizleme balıkesir, yorgan yıkama balıkesir çiti matik, balıkesir de çitimatik kuru temizleme,
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam