Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

BURAK KUMPİR BALIKESİR

TELEFON: 0545 956 70 18 E-POSTA: mustafa_kurtman@hotmail.com
FAX: WEB: http://burakkumpir.com
GSM: 0545 956 70 18 YETKİLİ: Mustafa Burak KURTMAN
ADRES: Milli Kuvvetler Cad No:63 Karesi/BALIKESİR

Firma Tanıtımı

BURAK KUMPİR;

  Balıkesir Milli Kuvvetler Caddesi’nde siz değerli müşterilerine sınırsız kumpir çeşitleri ve güler yüzü ile hizmet vermeye devam etmektedir.  Fiyat, kalite, hizmet prensiplerinde titizlikle çalışmaktadır. ’’Balıkesir halkına en iyiyi sunmak’’ sloganıyla bu yola çıkan bu lezzet durağına, sizleri de bekliyoruz. 

VİZYONUMUZ

  Başta ürün kalitemiz ve lezzetimiz ile tüketicimizden aldığımız tam not sayesinde Balıkesir’de vazgeçilmeyen bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ


 Her bir misafirimize evindeki yemeğin lezzet ile hijyenini sağlamak ve ziyaretçilerimizi her geçen gün arttırmaktır.

HEDEFİMİZ

  BURAK KUMPİR  ailesi olarak günün 24 saati siz değerli misafirlerimize hizmetimizi en kaliteli ve en hızlı şekilde sizlere sunmaktır. Amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

Haritada Konumu

Etiketler : balıkesir kumpir, balıkesir kumpir box, balıkesir kumpir salonları, balıkesir kumpir yapan yerler, balıkesir kumpirbox, balıkesir waffle, balıkesirde en ucuz kumpir, balıkesirde en uygun kumpir, balıkesirde kumpir, balıkesirde kumpir box, balıkesirde kumpir nerede yenir, balıkesirde kumpir yapan yerler, en lezzetli kumpir, karışık kumpir, kaşarlı kumpir, kumpir box makarnalar, kumpir box salatalar, kumpir çeşitleri, kumpir fiyatları, kumpir nerede yenir, kumpirbox balıkesir, kumpirbox yaylada, kumpirbox yaylada, rus salatalı kumpir, sosisli kumpir, waffle balıkesir, waffle nerede yenir, yaylada kumpirbox, yaylada waffle, yaylada kumpirbox, yaylada waffle ayvalık tost siparişi, balıkesirde hamburger siparişi, balıkesir burak kumpir, balıkesir çiğ köfte sipariş, balıkesir çiğ köfte siparişi, balıkesir çiğköfte, balıkesir, balıkesir çigköfteciler, balıkesir kumpir çeşitleri, balıkesir kumpir sipariş, balıkesir kumpir siparişi, balıkesir susurluk tostu, balıkesir tost çeşitleri, balıkesir tost siparişi, balıkesir tostçular, balıkesir yemek, balıkesir yemek mekanları, balıkesir yemek siparişi, balıkesirde çiğköfte, balıkesirde kumpir, balıkesirde tost siparişi, balıkesirdeki çiğköfteciler, burak kumpir, burak kumpir balıkesir, kumpir siparişi, çiğ köfte balıkesir, çiğ köfte siparişi balıkesir, çiğköfte, çiğköfte balıkesir, çiğköfte siparişi, çigkofte siparişi balıkesir, kumpir, kumpir balıkesir, kumpir siparişi balıkesir, susurluk tostu balıkesir, tost sipariş balıkesir, tost siparişi balıkesir, yemek, yemek siparişi balıkesir,
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam