Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

ÇİMTAY SOĞUTMA

TELEFON: 0 266 245 24 29E-POSTA:
FAX: 0 266 243 34 60WEB: http://http://www.cimtay.com.tr
GSM: 0 266 241 67 98- 0 266 241 67 99YETKİLİ: Faruk ÇİMTAY
ADRES: Hacı İsmail Mah Ahmat Toprak Cad No:79 Adnan Menderes/BALIKESİR

Firma Tanıtımı

HAKKIMIZDA  

   Faaliyet amacımız sizin işiniz için gerekli olan soğuk depolama ve iklimsel alanları geliştirmek, dizayn etmek ve kurmaktır. Amacımız müşterilerimize arzu ettikleri çözümleri kaliteli ve hızlı bir şekilde sunarken işletme ve üretim maliyetlerini mümkün olduğunca azaltmaktır. Ekipman ve sistem seçenekleri için, teknoloji ve öngörü ile doğru çözümler sunmak, özel talepleriniz için yeni tasarımlar üretmek, ÇİMTAY SOĞUTMA’nın uzmanlık alanıdır.

   Soğuk hava odaları, endüstriyel soğutma sistemleri, şok dondurucular, gemi ve marin tipi soğutucular, klimalar, buz makineleri, su soğutma sistemleri, soğuk oda panelleri üretim, satış, bakım ve servis hizmetleri ana faaliyet konularımızdır. AYRICA İNTERNET SİTEMİZ İLE TÜM TÜRKİYE’YE YEDEK PARÇA HİZMETİ SAĞLAMAKTAYIZ. 

   ÇİMTAY SOĞUTMA, yüksek üretim kalitesi ve ürünleri sürekli iyileştirerek geliştirme politikasını, kendisine ilke edinmiştir. Ayrıca, dünyadaki yeni teknolojileri yakından takip ederek, yaptığı yenilikler ve yatırımlarla da teknolojik anlamda liderliğini kanıtlamaktadır. Gıda üretim ve işleme prosesleri de dahil olmak üzere, “Soğutma sektörünün tüm alanlarında hizmet veren şirketimiz yurtiçinde ve yurtdışında gıda güvenliğinin en önemli ismi olma yolunda büyük adımlarla ilerlemektedir. Bu misyonu yerine getirmekteki başarısını ülke sınırları dışına taşıyarak, dünya çapında lider firmalar arasına girmeyi kendisine vizyon edinmiştir.

İlkelerimiz

   Çalışma ilkelerimiz; müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerinin, mümkün olan en doğru ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturulması ve uzun soluklu ticari ilişkilerin geliştirilmesidir. Bu ikisinin birbirine bağlı olduğunun bilincindeyiz. Size, ihtiyacınız doğrultusunda işinizin özgün gereksinimlerinden, standart gereksinimlerine uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Hedeflerimiz

   Günümüzde, bütün sektörlerde hızlı bir değişim ve gelişme yaşanmaktadır. Pazarların, yerel ve küresel ölçekte bütünleşmesi, medyanın yaygınlaşması, bütün sektörlerde rekabeti yoğunlaştırmaktadır. Yoğun rekabete karşın, ilerlemenin en temel koşulu kurumsallaşmaktır. Tüm Türkiye’de ve sektörlerde firmaların kurumsallaşma çabası içinde olduğunu görmekteyiz. Rekabet sürecinde müşterilerinin güçlenmesini, standart ve özgün gereksinimlerini en yüksek kalite/maliyet oranında karşılamayı hedeflemektedir.

Fiyat Anlayışımız

   Soğutma Sektöründe fiyatlandırma, gerek ürün çeşitliliğinden gerekse standartların olmamasından ciddi farklılıklar göstermektedir. ÇİMTAY SOĞUTMA, profesyonel iş anlayışına uygun olarak sunduğu hizmetlerde standart fiyatlandırmaları kullanmaktadır. Sunduğu hizmetten bir kez ve kabul edilemez oranlarda kar elde etmeyi hedefleyen kapkaççı yaklaşımlarla, uzun vadeli ticari ilişkilere girilemeyeceğinin bilincindeyiz. 

   Ürünlerimizde kullanılan malzemeler ve ürün özellikleri fiyatı doğrudan etkilemektedir. Ürün ve hizmetlerimizi fiyatlandırırken, farklı malzemeye/işçiliğe göre farklı alternatifleri sizlere sunmaktayız. İş ortağınız olarak bizlere düşen; gereksiz maliyetler veya hedef/kalite ilişkisi konusunda sizleri uyarmak ve ürün/fiyat çeşitliliğini sizlere sunmaktır.

Haritada Konumu

Etiketler : soğutma, soğutma dolabı, beyaz eşya, beyaz eşya yedek parça, balıkesir soğutma, balıkesir soğutma dolabı, balıkesir yedek parça, balıkesir çamaşır makinası yedek parça, balıkesir bulaşık makinası yedek parça, balıkesir elektrikli süpürge yedek parça, balıkesir buzdolabı yedek parça, balıkesir kombi, balıkesir şohben, balıkesir elektrikli şohben, balıkesir soba, balıkesir arçelik, balıkesir siemens, balıkesir baymak, balıkesir syntec, balıkesir braun, balıkesir ihlas, balıkesir tefal, balıkesir arzum, balıkesir rowenta, balıkesir toshiba, balıkesir vestel, balıkesir demirdöküm, balıkesir wanga, balıkesir küçük ev aletleri yeddek parça, balıkesir klima yedek parça, balıkesir klima, balıkesir fırın yedek parça, balıkesir ocak yedek parça, balıkesir rezistans, balıkesir rezistanslar, balıkesir havalandırma, balıkesir kondansatör, balıkesir kireç önleme ürünleri, balıkesir kireç önleme, balıkesir kireç önleme ve temizlik ürünleri, balıkesirde yedek parça, balıkesir de yedek parça satanlar, balıkesirde yedek parça satan yerler, balıkesirde ucuz yedek parça, balıkesir kombi yedek parça, balıkesir klima yedek parça, balıkesir küçük ev aletleri yedek parça, balıkesirde soğutma dolabı, balıkesirde soğutma dolabi satan yerler, balıkesirde ucuz soğutma dolabı, balıkesirde soğutma dolabı satanlar, balıkesirde ucuz soğutma dolabı satanlar, balıkesir toshiba klima yedek parça, balıkesir arçelik beyaz eşye yedek parça, balıkesir bosch yedek parça, balıkesir vestel yedek parça, balıkesir beyaz eşya yedek parça satanlar, ucuz beyaz eşye yedek parça, balıkesirde beyaz eşya yedek parça, balıkesirde beyaz eşya yedek parça satan yerler, balıkesirde beyaz eşya, balıkesirde soğutma dolabı, balıkesir ucuz soğutma dolabı,
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam