Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

BALBADEM

TELEFON: 0 266 241 44 44E-POSTA: s.ermanelhan@gmail.com
FAX: WEB:
GSM: 0 542 289 94 10YETKİLİ: Mustafa Semih ELHAN
ADRES: Eski Kuyumcular Mah Yeşilli Cad No:13/B

Firma Tanıtımı

Akıl, göz yanılır, ama damak yanılmaz. Onu kandıramazsınız !

   Efsanevi lezzetlerin diyarı Gaziantep’e yolu düşüp de tatmayan hemen hemen yok gibidir. Kalaylı bakır çanak içindeki ayranı kaşıkla içip, kebap ve baklavanın en dayanılmaz lezzetini zihninize kazıdıktan sonra, o güne kadar bildiğiniz tüm lezzetleri yeniden gözden geçirirsiniz. Ve bu mekân sonraki zamanlarda hep aklınızda kalır, sizi hep kendine çeker.
   İşte BALBADEM Balıkesir sizlere o unutulmaz Gaziantep lezzeti olan baklavayı  günlük olarak ayağınıza getirerek halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Dayanılmaz lezzeti unutulmaz tadı ve güleryüzlü hizmeti ile BALBADEM gerçek baklava sesini sizlere duyurmakta. 

“İyi baklavadan ‘Hırş!’ sesi gelir.”

   Bu ses tesadüfi değildir.  Susuz yetişen sert buğday unundan elde edilen esnek hamur, Urfa yağı, henüz olgunlaşmadan dalından toplanan Antep fıstığı ve Elbistan’dan getirilen şekerin, en uygun ortamda ve en ince kıvamda buluşmasıyla yapılan baklavayı ağzınıza aldığınızda, damağınızda muhteşem bir tat oluşurken, bir de bu sesi duyarsınız. 

İşte baklava severlere yediklerinin kalitesiyle ilgili püf nokta. 

BALBADEM sizlere bunu vadediyor !

Gerçek Baklavada Doğru Adres: ’’BALBADEM BALIKESİR’DE’’

Haritada Konumu

Etiketler : antep baklavası, bal badem, bal badem adres, bal badem antep baklavası, bal badem balıkesir, bal badem iletişim, bal badem tatlı, bal badem tatlı salonu, balıkesir baklava siparişi, balıkesir bal badem, balıkesir merkezde tatlıcı, balıkesir tatlı salonları, balıkesir tatlı salonu, balıkesir tatlıcılar, balıkesirde antep baklavası, balıkesirde antep baklavası satan yerler, balıkesirde antep sarması, balıkesirde en iyi tatlıcı, balıkesirde künefe, balıkesirde künefe nerede yenir, balıkesirde maraş dondurması, balıkesirde maraş dondurması nerede yenir, balıkesirde tatlı nerede yenir, balıkesirde tatlı salonları, gaziantep baklavası, İrfando dondurma balıkesir, şipariş baklava, tatli çesitleri, tatlı, tatlı salonları, tatlıcı balıkesir, yemek,
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam