Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

DRN AYDINLATMA TASARIM

TELEFON: 0 266 246 02 26E-POSTA: drnelektrik@gmail.com
FAX: WEB: http://drnelektrik.com
GSM: 0 545 226 94 15YETKİLİ: Ali KOÇ
ADRES: Paşaalanı Mah Çengel Cad No:125

Firma Tanıtımı

    DRN AYDINLATMA TASARIM


Siz de klasik aydınlatma tasarımlarından sıkılmadınız mı ? 
Eviniz ve  iş yerinizin  cok daha özel olmasını istemezmisiniz? Aman avize işte demeyin hayallerinizdeki o özel tasarımları bulamıyorsunuz değil mi ? 

    DRN AYDINLATMA TASARIM, Aydınlatma sektöründe kendini kanıtlamış, deneyimli bir firmadır. Kurucusu olan ALİ KOÇ uzun zamandır bu sektörün içindedir. Tasarım Sektöründe değişik mimari aydınlatma projelerinde birlikte hareket etmiştir. 


    Objeler ışıkta görünür. Doğru planlanmış aydınlatma, ürünlere renk, boyut 

ve canlılık kazandırıken, mekanlar genişler, ferahlık ve güvenlik sağlar. Firmamız, modern tasarımların yanında müşterilerden gelen proje ve öneriler dahilinde ürettiği mamulleriyle, özellikle mimarlara geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.


 Her çeşit ve genişlikte mekanların aydınlatılmasında, mimar, mühendis, ev ve işyeri sahiplerine mümkün olan en çağdaş, yenilikçi ve kaliteli çözümleri sunmuş, aynı anlayışı yıllarca sürdürerek Türk aydınlatma sektöründe saygın bir isim olmayı kendine amaç edinmiştir.

  Kurulduğu günden bu yana var olma sebebini “Kurumsal ve Bireysel Müşteri Memnuniyeti” olarak ifade eden, hızla büyüyen, öğrenen ve sürekli gelişen bir kurum olan DRN AYDINLATMA TASARIM, faaliyet gösterdiği her alanda en iyiyi arama hedefinde en büyük destek ve motivasyonu yine müşterilerinden alır.


DRN AYDINLATMA TASARIM, hedefinin belli standardı tutturmak değil, 


kalite düzeyini sürekli ve hızlı bir tempoda geliştirmek olduğunu kanıtlamıştır!

Haritada Konumu

Etiketler : balıkesir aydınlatma, balıkesir elektrik firmaları, balıkesir elektrik, balıkesirde elektrik firmaları, balıkesir iç aydınlatma, balıkesirde dekoratif aydınlatma, balıkesirde iç dekorasyon aydınlatma, balıkesirde sıradışı aydınlatma, drn elektrik, drn elektrik aydınlatma, balıkesir drn elektrik, balıkesir drn tasarım,
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam