Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

BAKIRCAN YAPI

TELEFON: 0 266 244 99 12E-POSTA: bahattinbakircan@hotmail.com
FAX: WEB: http://balikesirasmatavan.net
GSM: 0 532 100 36 32YETKİLİ: Bahattin BAKIRCAN
ADRES: Akıncılar Mah Şehit Pamir Cad No:41 itfaiye Karşısı BALIKESİR

Firma Tanıtımı

HAKKIMIZDA
Mehmet Bakırcan’ın 1980 yılında temellerini attığı Bakırcan Hırdavat; 35 yıldır Balıkesir’de hırdavat ve nalburiye sektöründe kalite ve güvenin adresi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Günün gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ürün çeşitlerini devamlı artırmayı hedefleyen firmamız, bu doğrultuda YAPI MALZEMELERİ, DEKORASYON ÜRÜNLERİ, ASMA TAVAN MALZEMELERİ’nin bayiliklerini alarak ürün gamını genişletmeyi hedefi saymıştır.
 İNŞAAT MALZEMELERİ, ÇİVİ, TEL ve tüm NALBURİYE çeşitlerine ilave olarak PASPAYİ, TAYROT, ÇİROZ, PERDAH TEPSİSİ, PERDAH BIÇAKLARI gibi betonarme ekipmanları ve PAH ÇITASI, FUGA PROFİLİ, ALUMİNYUM MASTAR ve DENİZLİK ÇITASI gibi yardımcı ekipmanlarıyla yapı sektöründeki işlerinizi kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Ayrıca HAZIR KARTONPİYER, TAVAN KAPLAMALARINA ileve olarak KAROLAM ASMA TAVAN, TAŞYÜNÜ ASMA TAVAN ve METAL ASMA TAVAN çeşitleriyle siz değerli müşterilerimize geniş yelpazeli ürün ve hizmet sunumu yapmayı hedefliyor, işinize estetik ve değer katabilmek amacıyla çalışıyoruz.

Haritada Konumu

Etiketler : balıkesir yapı malzemeleri, balıkesir dekorasyon, balıkesir hırdavar, balıkesir nalbur, balıkesir, inşaat malzemesi, balıkesir asma tavan, balıkesir teknik hırdavat, balıkesir el aletleri, balıkesir paspayı, balıkesir pahçıtası, balıkesir beton tepsileri, balıkesir toyrat, balıkesir toyrat borusu, balıkesir çiroz, balıkesir gedikopi, balıkesir el arabası,
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam