Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

Thk Edremit Şubesinden Kaymakam Sırmalı’yı Ziyaret


Eklenme Tarihi : 16-2-2018
Thk Edremit Şubesinden Kaymakam Sırmalı’yı Ziyaret

Balıkesir’in Edremit ilçesinde Türk Hava Kurumu (THK) Edremit Şubesi 93. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’yı makamında ziyaret etti.

 Balıkesir’in Edremit ilçesinde Türk Hava Kurumu (THK) Edremit Şubesi 93. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’yı makamında ziyaret etti.

THK’nun 93. kuruluş yıl dönümü nedeniyle THK Edremit Şubesi Başkanı Celal Karasu, Yönetim Kurulu Üyeleri; Zeynel Yetim, Zeliha Sıcak, Gürbüz Günbay, ve Havva Uslu Kaymakam Sırmalı’yı makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette THK Edremit Şubesi Başkanı Celal Karasu, "Ülkemizdeki askeri, sivil, sportif ve turistik havacılığın gelişmesini sağlamak için ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emriyle kurulan kurumumuzun bu sene 93. Kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. Bu kapsamda öncelikle ziyaret isteğimizi kırmadığınız için siz değerli Kaymakamımıza teşekkür ediyoruz. THK olarak özellikle öğrencilerimize, gençlerimize ve vatandaşlarımıza Türk Hava Kurumu’nu sevdirmek ve tanıtmak amacıyla yıl boyunca çeşitli etkinlikler düzenliyoruz." dedi.

THK Edremit Şube Başkanı Celal Karasu, Kaymakam Ali Sırmalı’ya katkılarından dolayı teşekkür belgesi takdim etti. Türk Hava Kurumu’nun 93 yıllık tarihiyle ülkemize önemli katkılar sağlamış bir kurum olduğunu belirten Kaymakam Sırmalı: "Türk Hava Kurumu kamu yararına faaliyet gösteren güçlü, güvenilir ve köklü bir kuruluşumuz olup; 93 yıllık tarihiyle ülkemize önemli katkılarda bulunmuş bir kurum. Sizlerde Edremit’te bu önemli kurumu temsil etmektesiniz. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyor, 93. kuruluş yıldönümünüzü kutluyorum" dedi. - BALIKESİR

Bu haber 337 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2880
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.207.254.88)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam