Reklam
Reklam
Logo - www.balikesirbuyuksehirrehberi.com

Prof. Dr. Özgür Demirtaş ile "dünya nereye, siz nereye" semineri


Eklenme Tarihi : 31-12-2019
Prof. Dr. Özgür Demirtaş ile

Balıkesir Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Ticaret Borsası işbirliğinde Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş katılımı ile "Dünya Nereye, Siz Nereye" konulu konferansı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Balıkesir Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Ticaret Borsası işbirliğinde Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş katılımı ile "Dünya Nereye, Siz Nereye" konulu konferansı yoğun katılımla gerçekleştirildi.


Seminer öncesi açılış konuşmasında Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kula; "Balıkesir Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Ticaret Borsası olarak 2018 yılında başlatmış olduğumuz ve Ülkemizin önde gelen isimlerini Balıkesirli hemşehrilerimiz ile bir araya getirdiğimiz konferanslar serimize bugün ünlü ekonomist ve yazar Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ı konuk ederek devam ediyoruz. Bu tür organizasyonlar ile, görevlerimiz arasında bulunan "üyelerimizin işlerinin geliştirmelerine" bir nebze de olsa katkı sağlayabiliyorsak, bu bizi mutlu eder" dedi.

Daha sonra sunumunu gerçekleştiren Prof. Dr. Özgür Demirtaş; 2019 yılı için ekonomik bir değerlendirmede bulunarak, geçmişten bugüne yapılan teknolojik gelişmelerin günümüz ekonomisi, sağlık sektörü ve insan faktörü üzerine nasıl bir etkide bulunabileceğini, mevcut olan ticaret savaşları ve gelişmeleri konusunda bilgilendirmede bulundu.kaynak:sondakika.com

Bu haber 1232 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3745
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.239.147.7)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar : Balıkesir Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Ticaret Borsası, Ekonomist, Konferans,

Diğer Haberler

Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam